Gerger Hukuk Bürosu, 1979 yılında Avukat Ömer Faruk Gerger tarafından Adana’da kurulmuştur.

40 seneye yaklaşan tecrübesi ve 2 nesil birarada çalışan ekibi ile müvekkillerine etkin, güvenilir ve çözüm odaklı hukuki hizmetler vermektedir.

Ceza Hukuku, Ticaret Hukuku, Uluslararası Hukuk, İcra Hukuku ve Medeni Hukuk başta olmak üzere, yerli ve yabancı şahıs ve şirketlere hukuki danışmanlık ve dava hizmetleri sunmaktadır.

Gerger Hukuk Bürosu, Banka, Leasing ve Varlık Yönetim Şirketleri'nin Adana'da sözleşmeli avukatlığını yapmaktadır.

Gerger Hukuk Bürosu, doğru ve sonuç odaklı hukuki çözümler üretebilmek adına, müvekkillerinin değişen ihtiyaçlarına daha doğru ve etkin bir şekilde cevap verebilmek için onların faaliyet gösterdiği sektörlerdeki gelişmeleri yakından takip eder, bu sektörlerde sadece hukuki değil ticari bilgileri de edinerek bilgilerini derinleştirmeyi hedeflemektedir. Bu amaçla ulusal ve uluslararası mesleki ve ticari dernek ve kuruluşların çalışmalarını yakından takip edip, bilgi ve tecrübelerini arttırmaya yönelik çalışmalar yapmaktadır.

Merkez ofisimiz Adana’da olup, İstanbul,Ankara ve Türkiye’nin diğer önemli ticari merkezlerindeki hukuk büroları ile işbirliği yapmaktayız.

Gerger Hukuk Bürosu, başta Türkçe ve İngilizce olmak üzere, Rusça ve Ukraynaca dillerinde de hukuki hizmet vermektedir.

Avukata Sor
Takip Edin
Sosyal Medya
Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.
E-Bülten
Yeniliklerden haberdar olmak ister misiniz?
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et